Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika, skandinavisztika,...

Anglisztika, skandinavisztika, turizmus-vendéglátás, környezetmérnöki, szociológia?

Figyelt kérdés

Tudom,teljesen különböző szakok,de azt hiszem ezek azok,amiket tanulnék.Talán a környezetmérnöki egy kicsit kilóg,de melyiket érné meg legjobban tanulni?Elhelyezkedés szempontjából érdekel főleg,és nem csak itthon,hanem külföldön is.

(A nyelvszakokkal fordító-tolmács MA-t céloznám meg.)

17/L



2016. jún. 11. 12:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott, hogy skandináv nyelvek nincsenek fordító-tolmács MA-n:D De azért várom a válaszokat,főleg olyanokét akiknek esetleg van tapasztalata!
2016. jún. 11. 12:41
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Akkor sorrendbe rakom neked amiket érdemes tanulni oké?

1. Környezetmérnöki...

2016. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak tudod, hogy a humán dolgok, az emberi jellem, a nyelvek érdekelnek jobban vagy a reál irány, azon belül a környezetvédelem? :) Nagyon kilóg igen, meglepődtem. :)
2016. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem sok jót hallottam róla,de köszi.
2016. jún. 11. 22:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, inkább a humán szakok a nekem valók.:D Köszi a választ!
2016. jún. 11. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

A környezetmérnök szakról nem sok jót hallottál? Akkor miért vetetted fel? :)


Mondjuk azt végeztem, annyira tényleg nem jó, túl általános - bár tök érdekes.

A munkaügyiben most néztek le vele. (Más miatt voltam ott lényegében!!)

2016. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván azért vetettem fel, amiért a többi 4-et is.:) Mert valamilyen szinten érdekel.De ha nem tudsz valami hasznosat válaszolni, inkább ne válaszolj.
2016. jún. 11. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Magyarországon vagy külföldön szeretnél tartósan élni. Ha Mo-n, végezd el az amglisztikát. A környezetmérnökiről azt hallottam, itt gyakorin, hogy csak egy kamu szak, arra van, hogy a tanárok dolgozhassanak. Ha külföldön szeretnél élni, talán a szociológiával mész a legtöbbre, de annak a jelentős része statisztika.
2016. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Környezetmérnökiről is mehet fordítóképzésre.
2016. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotoknek!
2016. jún. 27. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!