Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diszkalkúlia kizáró ok az...

Diszkalkúlia kizáró ok az óvodapedagógusi képzésben?

Figyelt kérdés
Diszkalkúliás vagyok, és óvodapedagógusként szeretnék tovább tanulni majd, ám nem láttam egy oldalon sem, hogy ez kizáró ok lenne, a fejlesztő tanárom viszont úgy tudja, hogy mégis. Én diszgráfiát és diszlexiát találtam csak.

2016. jún. 13. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony kizáró ok, ott van alul [link]
2016. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, ez borzasztó. Lehet rosszul értelmeztem, de akkor a kisgyermek gondozóira viszont nem kizáró ok?
2016. jún. 13. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisgyereknevelőire ugyanaz vonatkozik. Nem értem, miért. Fel vagy mentve matekból?
2016. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Köszi
2016. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, fel vagyok mentve matekból... De a bölcsis korú gyerekeknek nem kell másodfokú egyenleteket megoldaniuk, ennek semmi értelme... Utána járok, hátha lehet valamit csinálni.
2016. jún. 14. 10:15
 6/7 Macska Júlia válasza:

Sziasztok! Én már gimiben is óvónő akartam lenni,de ugyanúgy diszes vagyok (9-ben vette észre a tanárom)... óvónőin látom, hogy kizáró ok...de egészen addig nem vették észre, óvónőnek meg nem kell kilencedikes anyagot tanítania az oviban...

Van arra esély,hogy ha kipréselek magamból egy matek középszintű kettest,akkor elévül a papír? :/ Vagy ez ilyen végleges dolog...?

2020. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha kipréselsz magadból, akkor kidobod a kukába a diszes papírodat, nem megy utánad. De azért kétségeim vannak: a felmentést nem osztogatják szíre-szóra, csak nagyon indokolt esetben, kizárólag olyanoknak, akik nem tudnának leérettségizni. Vagyis ahhoz az kell, hogy a szóbelin a tanár érettségizzen le helyetted, miután elmondtad neki, hogy mi a helyzet. És akkor ott van még az óvónőképzőn is a matek, szerintem keress rá itt a gyakorin, hogy az milyen.
2020. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!