Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki, gazdaságinfo,...

Villamosmérnöki, gazdaságinfo, mérnökinfo szakok közül melyik a legjobb és miért? Van itt olyan aki ezek közül tanult egyet? Minden info érdekel

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 21:51
 1/1 anonim válasza:
78%

én gazdinfón végeztem. nagyon jó kis szak és gondolom van valami affinitásod is az IT-hoz azért akarsz ezek a szakok közül választani, úgyhogy tuti választás. azt viszont tudnod kell, hogy konkrét gazdaságinformatika részleg nincs semelyik vállalatnál sem. a szak lényege az hogy olyan ITsokat neveljen (azon belül programozókat, rendszergazdákat, rendszeradminokat, support-ereket, kontrollereket, elemzőket, BI szakértőket stb.), akik értik a gazdasági "problémákat/helyzeteket". eléggé jók a fizuk is!

A másik két szakról is sok jót hallottam. több a matek és a fizika a gazdinfóhoz képest (ott is megy azért a mateknak mindenféle változata) VM-en nincsenek lányok mérnökinfón pedig nagyon megtanulnak programozni :D ennyit hallottam még azokról. A lényeg, hogy egyikkel sem lőhetsz nagyon mellé. Mindegyik király

2016. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!