Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elmondaná valaki, hogy mit...

Elmondaná valaki, hogy mit ismételjek át, így egyetem előtt egy kicsit, ha biológiára szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy az első évem minél gördülékenyebben menjen :)

2016. jún. 14. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pihenj, lazíts, sportolj, nézz filmeket és engedd el magad! Nem attól fog menni a suli, hogy rágörcsölve végigtanulod a nyarat, hanem attól, hogy kipihenten, kiegyensúlyozottan vágsz neki!
2016. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elhiszem, hogy lelkes vagy, de hacsak nem tanulod meg előre a fő tárgyaid anyagának a zömét, csak a nyaradból veszed el az időt - feleslegesen. Pihenj, használd ki, hogy még együtt lehetsz a barátaiddal, nyaralj. Ha komolyan gondolod, fog az gördülékenyen menni anélkül, hogy nyáron bármit is tanulnál.
2016. jún. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontos a pihenés, de egy nyár túl hosszú erre. Az elején jól esik a pihenés de a többi része már semmit tevés.


Tessék ezen a honlapon találsz ajánlott irodalmat:


[link]

2016. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mint biosz szakos, azt ajánlanám, a kémiát azért picit nézd át a szünetben.

Ha ugyanis nem tudsz belőle kb. semmit, akkor eléggé szenvedés lesz. (Legalábbis én így voltam vele)

Ezen kívül meg élvezd ki a nyarat tényleg, ha szorgalmas vagy és lelkes, akkor az első évet lazán teljesíted.

2016. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!