Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan találjak magamnak...

Hogyan találjak magamnak külön tanárt?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem fizikából, de nem sikerült jól. Jövőre újra kell próbálkoznom, hogy meglegyen az elegendő pontszám. Szükségem lenne egy felkészítő tanárra, hogy biztosan sikerüljön. Hogyan találhatnék megfelelő tanárt?

2016. jún. 19. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma már rengeteg magántanár van, aki ilyenre "szakosodott". Keress egyet a lakóhelyed közelében, bár tudomásom szerint jobb tanárhoz 50-100 km-ről is járnak tanítványok. Ha beírod a google-be, bizonyára találsz.
2016. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
50%
Budapesten tudok egy srácot aki fizika szakos és tanár lesz belőle. Gondoltam felajánlom, hátha.:)
2016. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de túl messze vagyok. Somony, Tolna, Baranya
2016. jún. 29. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!