Hogy van a pontszámítás?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék érettségizni. A szakomra, ahova jelentkezni szeretnék, két tárgyat kell beszámítani (én az matekot és a németet szeretném). Csinálnék két emelt szintű érettségit (töri+német) a 100 pont érdekében. Viszont azt hallottam, hogy ha a 100 pontot meg akarom kapni, akkor mindenképp a két emelt százalékát kell beszámítani. Igaz ez?

2016. jún. 20. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

"Viszont azt hallottam, hogy ha a 100 pontot meg akarom kapni, akkor mindenképp a két emelt százalékát kell beszámítani. Igaz ez?"


- Igen.

2016. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Pontosabban úgy hangzik a dolog, hogy csak azért az emelt szintű érettségiért kaphatod meg a darabonkénti 50 többletpontot, amely emelt szintű érettségid a beszámított két felvételi tárgy között van.
2016. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!