Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi lenne nekem...

Szerintetek mi lenne nekem való? Milyen irányban volna érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Most tértem vissza Magyarországra. Az érettségim 22 évvel ezelőtti a jegyeim a következők magyar 4, történelem 5, földrajz 5, Angol 4, Matek 2. Nyelvvizsgám nincs, de Angolból bármikor le tudok rakni egy felsőfokút, mert 20 évig szinte csak azt használtam. (gyakorlatilag jobban megy mint a magyar)

Felsőfokú képesítést szeretnék, ahol nem fontos mennyibe kerül, illetve nem szándékozok megélni a szerzett végzettségből. Anyagi gondjaim nincsenek, inkább csak a saját örömöm kedvért szeretnék tanulni. A számokat nem kedvelem túlzottan. A történelem és az irodalom nem érdekel direktben.

Tanár semmi pénzért nem szeretnék lenni. Inkább csak valami érdekeset tanulni


Öltettek?



2016. jún. 23. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami érdekeset szeretnél, amiből nem feltétlenül élnél meg, szívesen küldenélek valami érdekes bölcsészszakra, de oda most már rendszerint kell emelt szintű. Nagyon leszűkítetted a kört: tágíthatnád legalább egy emelt szintű angol érettségivel.
2016. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az érdekes neked? A [link] -n megtalálod a szakokat és a felvételi követelményeket. Összesen 12 állami féléved van, utána fizetned kell a képzésért.
2016. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angol fordító, újságíró, programszervező.
2016. júl. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!