Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

14/f vagyok, általánosba járok.

Kitűnő vagyok, de nem tudom eldönteni, hogy hova menjek továbbtanulni. Tantárgyak amik érdekelnek: matek, angol, infó, töri, kémia. Leginkább az informatikilai szak érdekel, tudom, hogy nehéz de hát ez a jövő, érdekel és jól fizet. De attól még, hogy ez szeretnék lenni nem biztos hogy ez leszek.


Ha tudnátok írni középsulikat Borsod Abauj Zemplénben azt megköszönném.


A válaszokat előre is kössz.



2016. jún. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az irinyibe (van infó szak) (kb) ne gyere... bárhol máshol jobb a helyzet
2016. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem kell ennyire tolongani a válaszokkal. :-)
2016. jún. 30. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzél meg egy pályaválasztási tesztet, vagy nézz meg egy olyan oldalt, ahol fel van sorolva pl az összes okj, és akkor másold be mindet jegyzettömbbe, és törölgesd ki a listából, amiket nem érzel magadénak, neked valónak, és akkor szűkítgessed folyamatosan, vagy egyetemi szakok is biztos össze vannak szedve valahol abc-sorrendben; de amúgy az okj-k kb hasonlók, mint amiből diplomát is lehet szerezni, szóval lehet, hogy elég csak azokat átfutni, de nézd meg, hátha találsz egyébből is; én amúgy a szakkepesites. hu-t tudom, ott pl össze vannak gyűjtve szakok, azok az okj-sek.
2016. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A távolság szerintem ne számítson, ezért én a Mechwartot javaslom
2016. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!