Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakon kéne tovább...

Milyen szakon kéne tovább tanuljak?

Figyelt kérdés

Matek 49%

Infó 50%

Magyar 73%

Töri 75%

Eredetileg gazdasinfó vagy mérnökinfó programinfón gondolkodtam. Mivel a mobil alkalmazás fejlesztés tényleg érdekel. Van egy év hálózatépítő és üzemeltető okj suliba így most arra maradok és utána eldől. De elbizonytalanodtam. Megéri újra érettségizni matekból meg infóból vagy menjek inkább más szakra?



2016. jún. 5. 16:40
 1/7 A kérdező kommentje:
van még egy emelt angol az 55%
2016. jún. 5. 16:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám. Ha nem próbálod meg, akkor később biztos meg fogod bánni.
2016. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha ennyire nem megy a matek (de még az infó se), akkor egy komoly egyetemen kibuksz vagy szenvedni fogsz.


Persze lehet, hogy csak nem jöttek össze a dolgok, de ha középszinten nem tudsz elérni matekból és infóból 70%ot akkor nemtudom hogy akarsz megélni az egyetemen.

2016. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ h államilagtámogatottra vagy önköltségesre készülsz és egyetemtől is függ. Amúgy sztem programtervező informatikus irányban kellene elmenned.
2016. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha felvesznek akkor mindenképpen próbáld meg megcsinálni. De melyik egyetemről van szó? Attól is függ, mert van ahol keményebb, de van ahol nem annyira.
2016. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elte programtervezőt néztem meg pázmány, óbudai mérnökinfót de ott nem sok esélyem van max elte szerintem. Meg még gazdaságinfót de ott meg kevés programozás van azt mondták.

De valószínű hogy fizetősre tudnák menni nem tudom hogy elte proginfón mennyi a ponthatár.

2016. jún. 5. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval

Pázmány, óbudai mérnökinfó, Elte proginfó és BGE gazdaságinfó.

2016. jún. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!