Melyik egyetemi szakokon fordul elő a legtöbb pszichopata, szociopata? És melyikeken a legkevesebb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 22:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Az lehet benne, hogy van egy előítéleted a sikeres, a sikerért tenni hajlandó emberekkel szemben, ezért hajlamos vagy az ilyen hülyeségeket meghallani és elhinni.


Van benne valami: előítélet.

2016. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ugyan már. Milyen sikeresség? Igen, mert sokat keresnek akik ott végeznek, de az okos ember tudja, hogy a pénz nem boldogít, az anyagi javak idővel mind semmit se fognak érni.


Másrészt most jöttem rá, hogy már máshol is olvastam hasonlót erről a témáról. Szóval van benne valami, mivel a pszichopaták hasonlóan gondolkoznak ezért hasonló szakokat fognak kiválasztani.

2016. jún. 27. 23:20
 13/18 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek, mert nem előítélkezni szeretnék csupán megtudni h hova ne jelentkezzek.
2016. jún. 27. 23:30
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt is sokan mondják, hogy kimegy az ablakon a meleg levegő. Oszt' közben a hideg jön be.
2016. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz és taposd el az összes pszichopatát.
2016. jún. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek igaza van, egyébként. A legtöbb pszichopata valóban magas pozícióban helyezkedik el, mert mindenen és mindenkin átgázol, bármire képes, lelkiismeretfurdalás nélkül, hogy elérjen valamit, amiből profitálhat.

Szerintem a legtöbb pszichopata inkább politilógia és jog szakon végez.

2016. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a jogi és a politikai pálya az egyik legvonzóbb számukra. Olvastam, hogy például a sorozatgyilkosok közül vannak, akik jogi karon voltak. Ezenkívül a joghoz azért kell az erős idegzet. Főleg azoknak, akik büntetőjogot tanulnak. A könyvekben is gyakori az, hogy a gyilkos ügyvéd/bíró(Agatha Christie egyik könyvében például). De ha rákeresel Google-on, hogy melyik szakmákban van a legtöbb pszichopata, akkor láthatod, hogy az ügyvéd a 2. helyen van. Aztán ott van még a média és kommunikáció. Az is elég előkelő helyen van azon a listán, amit én olvastam. Persze, ez relatív, bármilyen karon lehet ilyen ember.


(Ostobaság amúgy ilyen dolog alapján kiválasztani, hogy melyik karra jelentkezz vagy épp melyikre nem. Bár ez csak az én véleményem. Azt csinálsz, amit szeretnél.)

2016. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Francokat :) Nem mind okos,sőt.
2016. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!