Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Tányleg szociapa...

Mi van velem? Tányleg szociapata/pszichopata vagyok/leszek pár éven belül?

Figyelt kérdés
Én úgy éátom hogy teljesen normális vagyok, egy apró hibával: megszállott vagyok. (volt egy barátom aki szakított velem mert túlságosan is birtokolni akartam majd összejött egy csajjal akit utána többször is megfenyegettem és követtem mindkettőjüket), de a családom szerint pszichopata vagyok mert soha semmin nem stresszelek és nincs bennem semmi empátia (most komolyan minek stresszelni akármi miatt is, tök felesleges!)

2016. jún. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis család.. de amúgy nem hiszem, hogy az vagy. Egy pszichopatának nem lesz feltűnő, hogy pszichopata.
2016. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát pont ezt mondom! csak annyian mondják hogy az vagyok hogy nem hiszem el!
2016. jún. 5. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
menj el pszichiáterhez!
2016. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy az vagy. Soha senkivel nem tudsz együttérezni? Teljesen érzéketlen vagy? Keress pszichiátert!
2016. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha abirtoklás miatt akarod visszaszerezni akkor gyanú. Amikor mellette voltál szeretted is vagy csak azèrt volt hogy kielègìtse az igènyeid? Tudod mi az az empátia? Szoktad èrezni vagy mesèltek róla? Ha nem èrzed akkor baj van. Ha mindenki fölött álsz a többi ember hülye akkor baj van.
2016. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én örülnék, ha a csajom birtokolni akarna, mert kis részben én is ilyen vagyok.

Egyébként nem ,ehhez semmi köze.

2017. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!