Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettségi feltétele a...

Az érettségi feltétele a befejezett középiskola?

Figyelt kérdés
Ha valakinek 8 általánosa van, amit már kb. 4-5 éve befejezett, de nem szeretne iskolába járni, viszont hihetetlenül intelligens. Van lehetőség arra, hogy a középiskola elvégzése nélkül leérettségizzen? Akár osztályozó vizsgák letételével?
2010. ápr. 14. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Osztályozóvizsgákkal szerintem lehet, de ezt inkább az Oktatási Hivataltól kéne megkérdezni.
2010. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én estibe fogok menni..De szerintem 2 év a minimum.
2010. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet esetleg magantanulo de konzultaciokra akkor is be kell jarni. Szerintem is valami illetekes helyen kell erdeklodni, Oktatasi Miniszterium vagy valami hasonlo. De miert utalkozik ez a bizonyos illeto annyira a tanulastol? Egyedul gyorsabb, viszont ha valahol elakad az ember es nincs senki aki elmagyarazza, akkor mihez kezd? Ha annyira hihetetlenul intelligens lenne, az altalanos iskola utan rogton ment volna kozepiskolaba, mivel belatta volna hogy ez mennyire fontos. Megprobalta, de megbukott?
2010. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!