Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kíváncsiságból! Lehet valakine...

Kíváncsiságból! Lehet valakinek 280 pontról 400+ra juttatni magát emelt kémia-biosszal és nyelvvizsgával? :D

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

:D :D :D :D :D :D :D :D :D


Lehet.


:D :D :D :D :D :D :D :D :D


Pusztán kíváncsiságból is.


:D :D :D :D :D :D :D :D :D

2016. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez jo valasz volt, tetszett.

kíváncsiságból :DDDD

2016. júl. 5. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A kettő együtt úgysem ér semmit, ha az emelt kémia-bioszra megkapod a plusz 100 pontot, a nyelvvizsga pontját már nem viheted.
2016. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Duplázással lehet ha írsz két 75%-os emeltet ,akkor már 400 pontod van. De az emeltek fejenként +50 pluszpontot adnak ezért a nyelvvizsgáért már nem jár pont.
2016. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

75% azert mar eleg sok, foleg a kemianal :)

Melyik a nehezebb mindket targynal. A szobeli vagy az irasbeli?

2016. júl. 6. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Kémiánál írásbeli, biológiánál a szóbeli. De ez csak az én véleményem. Biológia emeltem 90% , kémia emeltem 94% lett.
2016. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ugyes! :)

Hogy keszultel fel ra? (Idobeosztas, könyvek stb)

2016. júl. 6. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biológiához a Gál Béla mozaikos könyveket + Szerényi Gábor : Biológia I, II -t használtam. Kémiához pedig a mozaikos 11-12 kémia összefoglalót és a Villányi Attila Kémia a kétszintű érettségire + Ötösöm lesz kémiából feladatgyűjteményt. Időbeosztásom meg olyan volt mivel egész nap itthon voltam,hogy reggeltől estig tanultam.
2016. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!