Corvinus Gazd info vagy Óbudai egyetem mérnők info?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok van róla\róluk?

Szerintetek melyik a jobb döntés?

Jobb elhelyezkedés meg stb stb.


Bármi érdekel.


Előre is köszi a válaszokat.



2016. júl. 8. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
ÓE - mérnüki infó nehéz és színvonalas. Ha elvégzed, akkor biztosan lesz állásod.
2016. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gazd. infos kicsit olyan, mint a tengerimalac se nem tengeri se nem malac. Tanulnak kicsi ilyet, kicsi olyat, de nem igazan jok gazdasagbol sem es informatikabol sem. (Utobbibol tapasztalat alapjan nagyon nem jok.)


Dontsd el mi erdekel.

Ebbol a kettobol en a mernok infot mondanam, DE ha csak azert mennel, mert hogy jobb vele elhelyezkedni, akkor inkabb felejtos.

Igen, az informatika olyan, hogy (hala a hianynak), szinte barkit felvesznek, de aki nem ert hozza hamar ki fog hullani onnan is es fontos, hogy elhivatott legyel. Ha csak a penzert csinalod, baromi hamar ki fogsz egni es ha nem koveted a "trendeket", akkor barmira le is fogsz maradni.

2016. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom sokan mondják ezt a gazd infora.


De van aki szerint nagyon jó mert egy hidat képez a 2 között.


És én még utána szeretnék mester képzésre is menni ahol gondolom jobban belemélyedünk vagy a gazd. vagy a infóba a választott vonaltól függően.


Vagy is én így gondolom és ha az ember a mai világban ért a gazd. ez nem egy hátrányos dolog.

2016. júl. 8. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, nem hátrányos. Nem gazdinfóra járok (másik gazdasági szakra), de rengeteg barátom tanul ott. A legtöbben már másodévtől kezdve dolgoztak valahol a szakmában. Azt nem fogják fel sokan, hogy a gazdinfó nem két szak keveréke, hanem egy külön terület. Senki nem mondta, hogy ha elvégzed, akkor egyszerre programozó ÉS közgazdász leszel. A cégek informatikai rendszerével, üzleti intelligenciával, adatbázisokkal foglalkoznak, és ezekhez ők értenek a legjobban. De természetesen önerőből vagy mesterszakkal elmehetsz infósabb/közgazdazdászabb irányba. Nézegesd mindkét szak tantervét, és döntsd el melyik érdekel jobban. Mindkettővel szupi állásod lesz ha elvégzed.
2016. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!