Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem túl késő 30 éves kor...

Nem túl késő 30 éves kor felett (30-31) elkezdeni karriert építeni vagy egyetemre menni, nem túl késő belevágnom?

Figyelt kérdés

A 20-as éveim szépen elszálltak, semmi komolyat nem tanultam, csak büfészakot, azon belül is asztalosságot, amit utáltam. Nagy seggarc volt az oktató. Mindig üvöltözött meg szekált mindenkit. Rengetegszer megbántam, semmi haszna. Kár volt hagynom hogy a szüleim belekényszerítsenek.


Szeretnék jogász/ügyész lenni, de már 30 vagyok, most jelenleg vidéken élek, OKJ-n letettem a gondozás és ápolást és időseknek segítek havi 80000ft-ért, nem akarom sokáig csinálni.


Nem késő ehhez az újrakezdéshez?


2016. júl. 11. 08:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazából az érdekelne, hogy lenne valakinek jó ötlete vagy csak károgni tud mindenki? Biztos van olyan meló ami jól fizet és 35 évesen nem számítok 90-nek.


Elvégre nem mindenki tudja 14 évesen, hogy ő mi akar lenni.

2016. júl. 12. 16:33
 12/13 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2021. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne:))
2021. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!