Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fodrásznak szeretnék tanulni,...

Fodrásznak szeretnék tanulni, vélemények?

Figyelt kérdés
Fodrásznak szeretnék tanulni .Állítólag a 2. szakma ingyenes tudnátok mondani iskolákat budapesten ami jó ....jelenlegi szakmám szakács(21 éves fiú) ,de nem szeretem és hát az ember miért csinálja azt amit nem szeret..:/ Itthon szoktam ismerősöknek elég jól sikerülnek,bár tudom h ez profi fodrászhoz nem sok köze van ,de érdekel a téma....sokan mondják hogy hagyjam a fenébe mert drága a képzés , sok pénz stb...de ha ez érdekel.Vagy ti is azt ajánljátok hogy hagyjam? Esetleg fiú létemre még érdekelnek az autók még elgondolkodtam az autószerelőn . Köszönöm szépen a válaszokat :)

2016. júl. 11. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rengeteg fodrász van. Szinte nincs olyan utca sarok, ahol ne lenne egy. Szerintem viszonylag sok időbe telik, mire kialakul a vendégkör és tényleg nyereség lesz belőle. Ez pont olyan mint a műkörmös tanfolyam. Abból is van dögivel és mégis képzik a több tucat embert.


Autószerelőinek több értelme van, de szerintem az ilyen tipikus szakmunkás képzések is sokat érnek(pl hegesztő, CNC gépkezelő, szobafestő/burkoló, kőműves, víz-gáz-villany-fűtés szerelő, asztalos stb). Legalábbis női szemszögből tudom díjazni, ha egy pasi ért ezek közül valamelyikhez.

2016. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen végül is ami írsz az valós, és az is hogy a tipikus szakmunkákat keresik nagyon, nekem is van ismerősöm napi 10-12 órák az biztos hogy van pénz de mellette nincs sok élete .Persze kereslet az mindig is lesz ilyenre ...nem az okostelefon építi meg a házat,hanem a köműves.Csakhát megint az jön a képbe hogy mit szeretneccsinálni az ember... az lenne a legjobb ha az embernek a hobbija lenne a foglalkozása
2016. júl. 11. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán vágj bele!:D Egyik ismerősöm a Haj-Tan-ba jár ő szereti :) Sok sikert és azt csináld amit igazán szeretnél! :)
2016. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 hülyeség. Én a saját szememmel láttam, hogy a kezdő 0kmes szalonba a fodrászok már az első hónapban 200e-et vittek haza tisztán, úgy hogy nem is hirdették magukat. Egyszerűen estek be az emberek az utcáról.. és mivel jól dolgoztak, terjedt a hírük. És a szalon olyan helyen volt, ahol 100m belül még 3 fodrászat működött.
2016. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebbe az egy szakmát tartok olyannak jelenleg amit szeretnék és rendesen meg is szeretnék tanulni, embereket megismerni ...kapcsolatokat kiépíteni , olyan mint egy saját vállalkozás , magam ura vagyok ha jol csinalom visszajaro vendegeim lesznek :)
2016. júl. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!