Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a lehetőségeim suli...

Mik a lehetőségeim suli szempontokból?

Figyelt kérdés
Most szakiskolán vagyok 10.-dik évfolyamos és most kéne eldöntenem hogy milyen szakmára megyek tovább amugy pék leszek ha itt maradok.de ezt nem szeretném.17éves vagyok mehetek igy esti gimibe???Mert szeretném letenni az érettségit akkor ha mehetnék maradnék a jelenlegi sulimban csinálnám a szakmát is közben.De csecsemőápoló szeretnék lenni és ott a felső korhatár 22év és félek ha valami közbe jön és nem tudok időben leérettségizni akkor nem teljesülhet az álmom hogy babákkal foglalkozhassak.A másik kérdésem hogy mivel még nem vagyok 18 igy levelezőt végezhetek egyáltalán
2010. ápr. 15. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha magántanuló leszel az egyik suliban, akkor lehetsz.
2010. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!