Most megyek majd tovább tanulni,3 dolog van, amit szívesen csinálok. (lent) Szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés

1. Imádok táncolni, egy ideje már táncolok, és elég jól is megy, hajlékony is vagyok. Egyébként hip-hopot táncolok :)

2. Szeretnék színészetet is tanulni, 1-4-ig jártam színjátszóra.

3. Imádok még nyelveket tanulni, így gondoltam NYEK-re mennék.

Viszont mind hármat szeretem/szeretném.

Szerintetek melyik legyen?? És hol van olyan suli, ahol nem néptáncot tanítanak, hanem mondjuk hip-hopot ?? :)

Előre is köszönöm !!



2016. júl. 15. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresni a harmadikkal tudnal jol. De szived dontese
2016. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Nyelv, és tánc együtt ??
2016. júl. 16. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha profi táncos szeretnél lenni ahhoz mind a három kell. (A nyelv is, mert a küldi turnék során vagy ha külföldi koreográfussal dolgozol muszáj megértenetek egymást.)

A tovább tanulást hogy érted? Gimnáziumot vagy főiskolát keresel?

Ha főiskolát, akkor a táncművészetin (MTF) táncos és próbavezető szakon van divattánc szakirány. Az utcai táncok a főtantárgy,de kell pl néptáncot is tanulni. :D

2016. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!