Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször említettem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször említettem neki, hogy hozzám költözhetne, el is mondta, hogy szívesen élne velem, de fél éve semmi sem történik, sőt mostanában terel. Komolytalan a dolog?

Figyelt kérdés
Másfél éve járunk,30 évesek elmúltunk, külön városokban élünk és dolgozunk. Ő még szülőknél él, én a saját lakásomban.

2015. dec. 8. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem akarja magára hagyni a szüleit vagy kényelmesebb neki így vagy nem elég érett egy komoly kapcsolatra. Bármelyik Legyen ültesd Le szépen és kérdezz rá egyenesen, ne hagyd,hogy terelgessen.
2015. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy érzem ős férfi... helyett nagyra nőtt kisfiú.

Komolytalan a dolog.

2015. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha leültetem és rákérdezek, az végül is válaszút elé állítás. Ennek szinte csak rossz végkimenetele lehet, nemde? Hisz ha eddig nem lépett, azt valószínűleg okkal tette. Lehetséges olyan verzió szerintetek, hogy gatyába rázza magát és mellettem dönt, vagy ennek kicsi az esélye és készüljek fel a legrosszabbra? Mi téríthet észhez egy gyerek férfit? Vagy egyszerűen nem én vagyok az a nő, akit keres és majd jön egy másik máskor, akiért öt perc alatt elköltözne?
2015. dec. 8. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor derül ki, ha - ahogy írtad - leülteted és válaszút elé állítod. Szerintem keríts sort erre mihamarabb, mert az idő csak megy. Ha valamiért nem akarja, akkor derüljön ki, ne húzzátok egymás idejét. Vagyis ő ne húzza a tiédet. Mi térítheti észre? A válaszút elé állítás biztosan megtenné a hatását. Vagy így, vagy úgy.
2015. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha külön városban éltek és dolgoztok, akkor ne csodálkozz, hogy nem nagyon akar költözni. Azt akadod, hogy hagyja ott a munkáját miattad? És mi van, ha a te városodban nem talál melót? Vagy ha távolról kell bejárnia dolgozni, az meg éppen rózsás helyzet, ha minden nap 1-2 órával korábban már el kell indulnia a munkahelyre. Arról nem is beszélve, hogy a szüleit sem látná olyan gyakran.

Az egy dolog, hogy szívesen élne veled, de azért nem olyan egyszerű mindent és mindenkit magad mögött hagyni egy ember érdekében. Miért nem adod el te a lakásod, keresel ott munkát meg új lakást, ahol ő lakik és költöztök össze abban a városban? Neked sem lenne olyan egyszerű elmenni, mi?

2015. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerek, ki fog térni az egyenes beszéd elől. Hisztizni fog, hogy mit erőszakoskodsz?

Szerintem tudja jól, hogy a szülei nem engedik elköltözni, ő meg nem fogja ezt kiharcolni. Nem hiszem, hogy veled volna baja, senkiért nem fogja megtenni.

Kérdezd meg szép világosan, egyszerűen, igen, vagy nem... nem az a "legrosszabb" ha szakítotok.

2015. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én egy nagyobb városban élek, itt jóval több a lehetőség, biztosan találna melót, én a környékükön pedig a szakmámban biztosan nem. Igen, valóban nagy dolog lakhelyet és munkahelyet is változtatni, vagy feladni az eddigi kényelmet, na de egy 30 éves pasinak szerintem nem egészséges a szüleinél élnie már. Nem látná őket eleget? 30 éves! :) Én egy-két havonta tudok hazalátogatni! Egy felnőtt ember ki kell hogy bírjon pár hetet a szülei nélkül, nem igaz?
2015. dec. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!