Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali tagozatot szeretnék a...

Nappali tagozatot szeretnék a diákmunka miatt amire nem kell bejárni minden nap. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

19éves vagyok, van egy szakmám, de nem tudok vele mit kezdeni. Szeretnék leérettségizni Szegeden, de nem találok olyan felnőttképzésű iskolát ami indítana nappali tagozaton képzést. Azért fontos nekem, hogy nappali tagozatos képzés legyen, mert akkor tudnék mellette diákmunkát is végezni.

Tudnátok nekem ajánlani valamit!? Vagy valami olyan okj képzést ami van nappalin és mellette lehetne dolgozni?


2016. júl. 19. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Érettségit felnőttoktatásban nappalin? Én ilyenről még nem hallottam. Viszont ha lenne is, olyan tutira nem, amire nem kell bejárni. Estin lehet menni vagy levelezőn, távoktatásban, de nincs nagy különbség ezek között. Én is estire jártam.
2016. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ifjúsági gimnázium tagozatot keress. Mellette lehet diákmunka, de nem tanítási időben! Nappali tagozatos diákot nem foglalkoztathatnak tanítási időben a cégek! Plusz az iskola sem nézné el a hiányzást. Nappalin mindenhol szigorúan veszik.
2016. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg példát nem tudsz szegeden?
2016. júl. 19. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Nappali tagozatos diákot nem foglalkoztathatnak tanítási időben a cégek!


Ezt honnan szedted? Semmi ilyen előírás nincs, nagyon sok diák dolgozik nappal...

2016. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!