Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem kollégiumairól...

Óbudai Egyetem kollégiumairól mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főleg a Hotel@BMF Diákotthon érdekelne. Megér havi 22 ezret? Nem aggasztó hogy a 8. ker közepén van? Tartozik a szobákhoz saját hűtő?
2016. júl. 20. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A többi sincs jó környéken... talán a Kiss Árpád, a dombon az erdő mellett.

A kukacban úgy tudom kétágyas szobák vannak és minden szobában saját zuhanyzó és tűzhely, hűtő van egy sorban a két tanulóasztallal. Ha a tavaszmezőbe jársz, akkor közel lesz.

A terminust pár éve újították fel, régebben az alsó szinten segédmunkás prolik szálltak meg, nem tudom hogy azóta kitették-e már őket, bár el voltak zárva akkoriban is. Elég lerobbant hely volt, több épület is van, ahol van még kiadó vendégszoba, de ebből csak 1 a kollégium.

A Kiss Árpád kellemes, de csak akkor jó ha oda jársz mellé, mert dombon van és messze a többitől, háromnegyed óra mire elérsz a tavaszmezbe.

A Bánki is egész elfogadható, nagy tanulószobái vannak.


Ja még annyi, hogy a terminus pincéjében van kocsma :D

2016. júl. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia


Helyesbítek kicsit az előttem szólón. A terminus felújításából mára már semmi nem látszik.

A kukacban pedig 2, 3 illetve 4 ágyas lakóegységek vannak, az utóbbi 2x2 ágyas szobarészre bontva. Minden szobában van hűtő, minikonyha, fürdőszoba. Az én véleményen szerint megér 22 ezer forintot.

Nem aggasztó a 8. ker, ugyanis ez a rész közel van a körúthoz, valamint folyamatosan újítják, szépítik a kerületet, a nyolcadik kerületnek inkább már csak a híre nagy.


A kukaccal kapcsolatban ajánlom figyelmedbe a facebook oldalt, sok kép van feltöltve.

2016. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!