Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a SOTE kollégi...

Mit lehet tudni a SOTE kollégiumairól?

Figyelt kérdés

Idén kezdek és jól jönne egy kis segítség a választásban. Sajnos interneten se képeket, se túl sok információt nem találok. Érdekelne a szobák/bútorok állapota, közösség, a környék és úgy minden. A Ballasa János(tömő), Markusovszky Lajos(rezső) és a Selye János kollégium érdekelne.


Köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 5. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én voltam nyílt napon a Tömőben és a Rezsőben. (Selyében 6 hely van, abban szerintem ne nagyon bízz) A Tömő jobb állapotban van, van a szobákban csap, de a zuhanyzó ugyanúgy közös a szinten. A Rezsőben nagyobbak a szobák, de nem néznek ki annyira jól, viszont ott már elkezdték őket felújítani, 1,5 szint már készen is van. A Rezső mellett szól, hogy jobb helyen van valamennyivel, de talán a Tömőben kellemesebb lehet lakni.
2015. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ezek szerint majd csak idő közben fog kiderülni, hogy melyik mennyire élhető...
2015. aug. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!