Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali tagozaton szeretnék...

Nappali tagozaton szeretnék tanulni, de amire nem kell mindennap bejárni, diákmunka miatt. Van ilyen? #Szeged

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19éves vagyok, van egy szakmám, de nem tudok vele mit kezdeni. Szeretnék leérettségizni Szegeden, de nem találok olyan felnőttképzésű iskolát ami indítana nappali tagozaton képzést. Azért fontos nekem, hogy nappali tagozatos képzés legyen, mert akkor tudnék mellette diákmunkát is végezni.

Tudnátok nekem ajánlani valamit!?

Vagy esetleg tudtok olyan okj-s képzést ahol nappali tagozatot is indítanak és nem érettségire épülő a képzés!?



2016. júl. 19. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg még háromszor.
2016. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nappali tagozatnak az a lényege, hogy naponta kell bejárni, ezt nem tudod megérteni?
2016. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!