Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy kezdjek el készülni...

Hogy kezdjek el készülni emelt szintű matek érettségire?

Figyelt kérdés

Nos, emelt szinten szeretnék matematikából érettségizni. De, sajnos a sulimban nem indul emelt matek felkészítő, mert kis létszámban jelentkeztek és magántanárra sincs pénzem. Két évem van teljesen autodidakta módon felkészülni...

Tudtok ajánlani könyveket, weboldalakat, videót...? (a suliban mozaikos matekkönyvből tanulunk)

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. júl. 26. 17:48
 1/5 anonim válasza:

https://www.youtube.com/user/HunDigitalSquirrel/featured


Ugyan én középszinten érettségiztem matekból, de nagyon sokat segítettek a videói. ^^

2016. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon!! és plusz tanárral én is 2017-ben fogok hajrá!
2016. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mindjárt két dolgot is benéztem :D
2016. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerencsés vagy hogy 2 éved van rá, nekem 9 hónapom volt rá hogy felkészüljek, persze előtte írtam egy középszintűt (5-ös lett), tehát az alapom megvolt (de zárójelbe hozzáteszem, hogy ezalatt a 9 hónap alatt tényleg tanultam szinte mindennap több órát, volt hogy 6-7 órát egyhuzamba). Ezután autodidakta módon kezdtem tanulni és nagyon jól ment. Sokat segített a matek emelt szintű szóbeli tételsor tételcímei. Könyvek közül mozaik csomag (a középszintű is) a mozaikból az Analízis 1, és Analízis 2. Meg az emelt matekos mozaik, az oktatás.hu-n fennt vannak a régi érettségik megoldással együtt valamint a Studiumgeneral-én pedig csokba vannak szedve típusonként, az nagyon hasznos.
2016. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és 5-ös lett az emelt is.
2016. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!