Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor kezdtetek el aktívan...

Mikor kezdtetek el aktívan készülni az érettségire? (És milyen lett? )

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Én 1988. december 15-én és tiszta 5ös lett.
2016. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az utolsó 3-4 hónapban, ennek több oka is volt (egészségügyi + családi), de egész jól sikerültek, 4-esek és 5-ösök vannak a bizonyítványban. :)
2016. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Matek emelt írásbelire 4napot (4x24órát összesen),többi középre 7órát összesen. Matek emelt szóbelire 1napot,többi középre 15órát. 462 pontom lett.
2016. júl. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elmúlt 4 évben rendszeresen, következetesen készült az ember, akkor kevesebb is elég, ha viszont hiányosságid vannak, akkor szeptembertől el kell kezdeni tanulni, ismételni. És persze függ attól, hogy mi a cél. Ha elég annyi, hogy sikerüljön, akkor kezdd el tavasszal, de ha az 5-ös a cél, illetve az, hogy felvegyenek, akkor minél hamarabb. :-)
2016. júl. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok. 461 pontom lett, orvosi a cél. Az utolsó két évet végigtanultam kémiából, biológiából (magántanárnál is).
2016. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli előtt pár nappal, és kitűnő lett. Mémi szerencsével meg az előző négy év munkájával.
2016. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyek őszinte? Én soha nem kezdtem el aktívan készülni, csak az eneltekre, de azt sem vittem tulzásba.

Magyar írásbelire szerintem felesleges készülni, szóbelire a vizsga előtt jét nappal olvastam el a tételeket (ebbe belefért hogy 2x mindent eltudtam olvasni, ennyi bőven elég volt).

Matekot vagy érted vagy nem, persze gyakorlással sokat lehet fejlődeni.

Idegen nyelvből sem készültem, nekem ez ment a legkönnyebben.

Töri írásbelire fontosabb dolgokat olvastam csak át, amúgy józan paraszti ésszel megoldható.

Amikből emelteztem, azokra tanultam folyamatosan, évközben is. Igazából szinte csak az emeltekre tanultam lelkiismeretesen.

Mindem ötös lett kivéve a matek, az négyes.



Szerintem nem kell ráparázni az érettségire. De Te vagy tisztában a képességeiddel, neked kell tudnod, hogy mire mennyi időt kell szánnod.

2016. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Idén januártól kezdtem el készülni rá igazán.4-5 lettek :)
2016. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Emelt kemiara novemberben

Emelt biosz tavasz korul

Elmeletet intenziven az utolso 2 honapban

Matekra mindig csinaltam hazit meg megcsinaltam par erettsegit

Magyarra nem keszultem, csak szobelire 4 nappal szobeli elott

Torire 2 nappal szobeli elott, irasbelire keszultem ugyan de feleslges volt

Angolbol emelteztem de nem keszultem ra

Minden 90 koruli (biosz ,,csak" 82)

2016. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

emelt kémiára szeptemberben (75%),

emelt bioszra decemberben (87%)

Kémiára a számítások miatt kezdtem hamarabb készülni.

2016. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!