Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi felsőfokú szakképzés,...

Jogi felsőfokú szakképzés, vélemények?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik el is végezték ezt a szakot Foszk képzés keretében .

Tudom rengeteg kérdés van fent ezzel kapcsolatban de mind régi és én szeretnék friss informáciokat kapni . Az hogy semmit nem ér és ugy se tudsz vele elhelyezkedni 1 mondatos reakciokra nagyon nem vagyok kiváncsi :D ilyen válaszokkal van tel a net és az előző kérdések :)

Szóval csak egyszerű , értelmes válaszokat szeretnék a következőre :

- milyen a képzés ( tudom hogy egyetem függő ), úgy általánoságban ?

- el tudtatok e ügyvéd , stb, mellett helyezkedni , vagy nagyobb cégeknél ?

- alapvetőleg minden érdekelne :)


Köszönöm



2016. júl. 28. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elhelyezkedni, mert sok a jogász, és az irodák inkább felvesznek valakit akkor már jogi diplomával a papírmunkára is (3 ügyvédi irodát könyvelek, mindháromnál jogász dolgozik asszisztensi munkakörben)
2016. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

most vettek fel jogi foszk-ra (SZE) és nem tántorodok meg az "úgysemtudszelhelyezkedni" mondatok hallatán sem. 4 félév múlva megírom :D


De valószínűleg megyek tovább igazságügyi igazgatás alapszakra utána

2016. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Abbol max targyakat tudsz majd elfogadtatni, plusz pont nem jar majd erte
2016. júl. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2. válaszoló!

Szóval akkor le is telt a 4 félév :D

Tudnál nekem is írni róla? Én előbb Foszkra mennék, majd szintén igazságügyi igazgatási alapszakra.

Köszi előre is :D

2019. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4.! Igen már végeztem a jogi képzéssel, most kezdem a 3.félévemet az igazságügyi igazgatásin. Írj üzenetet hogy mire vagy kiváncsi.

Szabadidőmben belvárosi ügyvédi irodában dolgozok.

2019. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Én is irhatok?

Illetve még mindig stabil munkahelyed van?

Előre is köszönöm a válaszodat!

2020. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!