Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornászok, első évben...

Gyógytornászok, első évben milyen óráitok vannak?

Figyelt kérdés
Mennyire nehezek a vizsgák, ha az ember rendszeresen tanul?
2016. júl. 31. 19:07
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én Pécsen tanulok...első évben sok volt a töltelék tantárgy...jog,egészségügyi szociológia, szociálpolitika, filozófia, biofizika, biokémia, biológia, elsősegélynyújtás,stb. De most már úgy tudom,az első éveseknek is van anatómia,meg élettan. Ezek nehezebbek,de nem teljesíthetetlen szerintem. Egyetemen nem kell rendszeresen tanulni, ha csak nem vagy nagyon lelkiismeretes típus. Általában az egyetemisták évközbe buliznak,és a vizsga előtt 1 héttel vagy 1-2 nappal előtte állnak neki tanulni,attól függően,hogy mennyire nehéz az adott tárgy. Nem kell izgulni,majd kitapasztalod úgyis.
2016. aug. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!