Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért lehet rossz egy kollégium?

Miért lehet rossz egy kollégium?

Figyelt kérdés
A tesóm azt mondta h egy kollégium az nem leány álom ezt hogy értette mi a rossz egy koliba? A kolesz ahova szeretnék menni tiszta, szép, mi lehet a probléma? Milyen egy kollesz részletesen leírná valaki?

2016. aug. 2. 09:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát tudok mondani rengeteg rosszat... 3 évig voltam koleszos gimnáziumi koleszban.. Szarral összekenték a csempét, Pucéran a zuhanyzókba bejöttek a srácok (fiú részlegen), a kisebbeket gyakran csesztetik, a nevelők (nem az összes) ahol voltam semmit nem engedtek meg, 17 éves voltam végzős és este 19:00-kor már a kolesz sportpályájára nem engedtek le senkit, inkább 35 fokos melegben fent a szobában döglöttünk, és még a gépterembe sem engedtek, mert ha azt mondtuk, hogy tanulnánk azthitték, hogy hazudunk.. És ez nem egy gettó gimnázium volt, mert eléggé elit.. De ettől függetlenül nem minden kolesz ilyen.
2016. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!