Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki kezdi 2016 szeptemberében...

SmileyFace kérdése:

Ki kezdi 2016 szeptemberében a tanulmányait a Pannon Egyetemen?

Figyelt kérdés
Vegyészmérnök leszek, küldtek a szakkolitól e-mailt nekem, de nem jelentkeztem. Ki milyen szállást javasol? Én az albi mellett vagyok, mert ott nyugodtan tudok tanulni.

2016. aug. 3. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Felsőbb éves vagyok, de a koli kapcsán: a központi koli elég bulis, haverkodás szempontjából jobb. A Magister viszonyt nyugisabb egész évben, csak egy szobatársad van (2 szoba nyílik össze a fürdőn keresztül), többnyire ott nem gond a tanulás. Mivel a DC közel van hozzá havonta egy péntek este van hogy úgy hallatszik a zene, ha olyan a szobád, ami közel van. A KK is viszonylag nyugisabb vizsgaidőszakban, de én a Magistert ajánlom. :) Az albival annyi a gond, hogy nehéz találni, főleg az egyetem közelében - ami kissé drágább is. Valószínű ott is leszek lakótársak, ami ugyanúgy oroszrulett - vagy tudsz tanulni mellettük vagy folyton hangoskodnak. Én annyiból a Magistert javaslom, hogy ott a havi egy DC buli kivételével csend szokott lenni. Az albit meg inkább akkor ha találsz olyat akik biztos nem azok a túl bulizós fajták, én elsőre eléggé megjártam ezzel. Második nekifutásra a Stadium utcában laktam albiban egyszobás lakásban egy szobatárssal, az nyugis volt és lehetett tanulni, de az elsőnél 3 sráccal voltam és volt saját szobám, de folyton ott voltak a haverjaik, részegen hazaestek és még hangoskodtak, aludni is alig lehetett nem még tanulni.
2016. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!