Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket tanácsolnátok a jobb...

Melyiket tanácsolnátok a jobb megélhetésért?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem ez a fő szempont,hogy hogy keres az ember, de érdekelne a véleményetek. Hogyan tudnék könnyebben elhelyezkedni,viszonylag jól keresni ha cukrásznak tanulok okj-n -csak nagy vonalakban:nagyon szeretek sütni,alkotni és van is hozzá tehetségem vagy ha egyetemre megyek néderlandisztika szakra -suliban a nyelvóra volt a 'kedvencem' az ment a legjobban(német,angol) és érdekesnek találom a szakot,lenne is kedvem hozzá. Melyiket tanácsolnátok? Melyik érné meg jobban?? Kérlek segítsetek a véleményetekkel! Előre is köszi:)
2016. aug. 3. 21:13
 1/2 anonymus950 válasza:
100%

Igazabol szerintem mindkettőre vn kereslet, de ha szereted a nyelvetek es meg is tudod tanulni, akkor szerintem erdemesebb nyelveket tanulni, a cukraszkodast pedig lehet hoobi, mellekallas.

De ez csak egy vélemény, nem muszáj ram hallgatni..

2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyik ismerősöm egyetem mellett végzett cukrász okj-t.Egyébként is ezt bármikor megteheted.Az egyetemet ne hagyd ki,ha érdekel.Később megbánnád.
2016. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!