Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most leszek 8. -os és nem...

Most leszek 8. -os és nem igazán tudom hogy hova mehetnék tovább?

Figyelt kérdés

Most év végén 2 négyesem volt földrajz és Fizika. Szeretem a Kémiát, Rajzot, Biológiát . Sokan mondták hogy Matek és Kémia vagy Biológia szakra menyek, de én nem tudom. Tudnál nekem segíteni vagy iskolát ajánlani?

(És Debrecenben Lakok.)



2016. aug. 8. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Debrecent nem ismerem de segíteni megpróbálok. Én hasonló eredményekkel gimnáziumba mentem. Német tagozatra. Mivel gimi, ezért 11.től fakultációt kell választani. Általában azt szoktak választani, amiből emelt érettségit szándékoznak tenni. Német tagozatról én biosz kémia faktra mentem. Sikeresen leérettségiztem, most orvosin tanulok. A lényeg az lett volna, hogyha gondolod, akkor egyből mehetsz biosz-kémia tagozatra, 11.-Ben lesz lehetőséged váltásra, ha esetleg meggondolnád magad. Egyszóval bármire mehetsz gimiben, amihez csak kedved szottyan, nem vagy még kötelezve semmire. :)
2016. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!