Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen kevésbé ismert orvosi...

Milyen kevésbé ismert orvosi ágak vannak?

Figyelt kérdés
még fiatal vagyok, ami azt jeleni, most megyek gimibe, de már eléggé elhivatott vagyok. Nos, mindenképpen orvos szeretnék lenni. ami leginkább vonz az a gyermenkorvosi munka, viszont mivel mondom még csak gimis vagyok, nem igazán kutakodtam, milyen orvosi ágak vannak még. a Sebészet, az ortopédia, gyógytornász ami tuti nem akarok lenni. tudom, hogy nagyon korai, viszont szeretnék körülnézni, és megnézni mi az ami tetszik, mert arra nagyon rágyúrok, ha értitek mire gondolok. szóval a kérésem az lenne, hogy mondjatok kevésbé ismert orvosi szakmákat :) köszönöm a segítséget előre is!
2016. aug. 10. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt vannak felsorolva :)

Amúgy a gyógytornász az nem orvosihoz van kötve, az egy külön szak

2016. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépeen :)
2016. aug. 10. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nem kevésbé ismert, de azért bátorkodom megemlíteni, hogy régebben én is gyerekorvos akartam lenni, azóta viszont elterelődtem a szülészet-nőgyógyászat, illetve a genetika felé (mint kutatóorvos, talán?). Engem ezen kívül még a plasztikai sebészet, és a bőrgyógyászat érdekel leginkább, esetleg a pszichiátria. De én jelenleg úgy érzem, a genetikával megtaláltam a végleges hivatásomat. Mondjuk ez még eldől szerintem. :D Állítólag az orvosisok is kb. minden évben mást szeretnének.
2016. aug. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

huu a genetikaa *o* az is nagyon jó lehet :ooo

engem még az infektológia érdekel:D (fertőző betegségek) ezzel kapxcsolatban meg a virológia, és a neurológia is nagyon tetszik:) köszi a segítségeteket :D

2016. aug. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!