Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, most megyek nyolcadikba, szóval már elég közel a továbbtanulás, ideje lenne döntenem. Nagyon jó tanuló vagyok, egész alsóban kitűnő voltam, felsőbe meg mindig becsúszott 2-3 négyes, de az is csak nagyrészt lustaságból, vagy mert új tantárgy stb... De a tanárok azt mondták, hogy az iskolában én vagyok a legjobb (igaz, hogy falusi iskola, max 130 tanuló lehet, de akkor is) Egyértelműen humán beállítottságú vagyok, de a reál tantárgyak is mennek, néha kell hozzájuk egy kis erőfeszítés, de azokkal is megvagyok...(fizikával meg a kémiával nem vagyok kibékülve, legutoljára is csak azok lettek négyesek, de lehet közre játszik az is, hogy utálom a tanárt és ő is engem) de ebben az évben megpróbálom azokat is meghajtani. Még halvány lila gőzöm sincs, mi szeretnék lenni, de mindenképp sokra akarom vinni, mert nem vesztegethetem el a jó tanulási képességem (könnyen tanulok, csak lusta vagyok sokszor). Tehát egyetemre mindenképp megyek, ezért gondolkoztam gimiben, és lehetőleg csak Szombathelyen, mert oda könnyen be tudnék járni busszal. De fogalmam sincs melyik a legjobb gimi, segítenétek? Nekem olyan hely kell ahol minőségi az oktatás, és a tanárok, diákok, tehát a közösség is jó. Ja, azt kifelejtettem, hogy nagyon jó nyelvérzékem van, talán ez a legnagyobb erősségem. Angolt tanulok 4 éve, németet 1, de mindkettő jól megy, és a jövőben anyanyelvi szinten szeretném őket beszélni. Meg még helyesírásból is nagyon jó vagyok, folyton járok versenyekre legjobb helyezésem megyei második, és harmadik. Bocsánat, ha túl hosszú lett, és köszönöm a segítségeket! 14/l
2016. aug. 12. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!