Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia és Biosz emelt érettségi...

Kémia és Biosz emelt érettségire való készülésre milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogy 2 év múlva emeltezek, és szeretnék előre készülni, kinek milyen könyvek váltak be kémiából, ill. biszból? Mi a legjobb szervetlen és szerves könyv a készülésre? Ugyanez a kérdésem bioszból, mi a legjobb ?

2016. aug. 17. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Panemsulis biológia, biológia stúdium, Villányis kémiakönyvek, mozaikok :)
2016. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kémiából a mozaikos könyvekből (9,10,11-12)és feladagyűjteményből, a Villányi -felé tankönyvből és munkafüzetből, valamint az Ötösöm lesz kémiából című példatárból készülök.


Bioszból szintén mozaikos könyvek (10,11,12), feladatgyűjtemény, a Panemsulis könyv és feladatgyűjteménye és a nagy zöld biológia feladatgyűjtemény. Ezenkívül meg van még a Szerényi felé kétkötetes lexikon (bár ez kicsit többet tartalmaz az emelt szint anyagánál) és a 130 tétel biosz emelt szóbelire könyv.

Sok sikert neked!

Mi a cél?:)

2016. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
SZTE ÁOK , szüleim is ott ismerkedtek meg és én is ezt szeretném hivatásomnak tekinteni, nektek ?
2016. aug. 22. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is orvosi, most éppen Pécsett vagyok az egyetemen nyári táborában:)

De egyébként teljesen mindegy, hogy hová, csak vegyenek majd fel a karra. Pontszám szerint csökkenő sorrendben fogom bejelölni az egyetemeket. (sote, szote, dote, pote)

2016. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezekből készülök, mint a második válaszoló.

A sorrendünk is majdnem ugyanaz - nekem SE, SZTE, PTE, DTE.

2016. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon izgulok , pedig van még 2 évem , és sokat tanulok rá, már augusztustól meg júniust és július elejét is végig tanulok, és legalább 450-460 pontot szeretnék összeszedni !
2016. aug. 26. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá, 460 pont rengeteg, még sote-ra is. De persze hozd ki magadból a maxot :)
2016. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!