Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolában, vagy általános...

Középiskolában, vagy általános iskolában jobb tanítani?

Figyelt kérdés
Kifejtenétek, hogy pontosan miért?

2016. aug. 23. 16:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Ugyan én még diák vagyok, de véleményem szerint középiskolában. Igaz hogy nehezebb, több a munka, de értelmesebbek a diákok. Persze vannak ott is retardáltak, de kevesebb a rosszindulatú roma (az én suliban 2 roma volt összesen, most érettségiztek, de ők is hihetetlen nomrálisak voltak) na meg ugye mindenki normálisabb.
2016. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én az általános iskolát preferálom, mivel nem hiszem hogy feltudnék valakit készíteni emeltfokú történelem/földrajz érettségire.
2016. aug. 23. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is van a válasz: neked általános iskolában jobb tanítani.
2016. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám tanított általános és középsuliban is, ő utóbbit preferálja.

Igazából szerintem a középsuli is csak akkor jobb, ha egy erősebb iskoláról van szó, ahol tényleg értelmesebbek a diákok. Míg egy szakmunkásképző szerintem rosszabb egy mezei általános sulinál.

2016. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez iskola függő... de ha ugyan olyan jó diákok vannak mind a 2 helyen akkor:

Általánosban viszonylag gyorsan végzel, viszonylag könnyű az anyag és alap szinten kell átadni a tudást.

Ezzel szemben középiskolában nehezebb anyagot kell a diákokba pumpálni, és tovább is kell maradni + ugye érettségikkel foglalkozni meg rengeteg osztályt tanítasz.

2016. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nekem az általános iskola való szerintem. Nem is nagyon lehet már a kamaszokat annyira fegyelmezni, mint mondjuk a 11-14 éves korosztályt
2016. aug. 23. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Az biztos.
2016. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék hogy a fizetés nem biztos hogy egyenrangú a középiskolaival hiszen az ,,magasabb'' szintet igényel azaz+ papírt:)
2016. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!