Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel szinte a...

Hogyan készüljek fel szinte a nulláról matek érettségire?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék matekból újra érettségizni, viszont 3-4 éve egyáltalán nem foglalkoztam vele, így vannak teljesen fekete foltok. Munka mellett csinálnám, tehát nappali felkészítő suliba nem tudnék járni, és a magán tanárt sem tudom feltétlenül megfizetni. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.
2016. aug. 23. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogd a mozaikos tankönyveket, és tanuld újra. Haladj sorban, olvasd el, ami nem világoss keress rá, aztán old meg a feladatokat hozzá.


Ha ez megvan, akkor ajánlom a studium generale oldalt, ott fenn vannak az érettségi feladatok témakörönként. Old végig az összeset. Ahol hiányosságok vannak azt tanuld újra amíg nem érted teljesen.


Szerintem ezzel tökéletesen fel lehet készülni egy közép szintű érettségire.

2016. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyenek a készségeid. Hiába Mozaikos tankönyvek, bár az alapokat elmagyarázzák, nekem soha nem ment volna tanár nélkül.

Érdemileg nem tudok hozzászólni, de azért leírtam az én tapasztalatom.

2016. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 24. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Matek tanárt tudok ajánlani, ha érdekel írj.
2016. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!