Hogyan zajlik egy EMELET szintű Történelem Érettségi vizsga?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy most csinálom az esti gimi-t, és szeretnék emeltezni történelemből, hogy zajlik ez ? A taginzémény ahol járni fogok, nem ad lehetőséget rá, tehát más iskolába kell majd letennem.


Pontosabban hogy megy ez? Mennyire nehéz le tenni, Jogászati egytemen ( ön költségesre ) elég a 60% ?


2016. aug. 31. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Emelet :D Tudom hogy csak elírtad, de na :D


Nem nehéz, de nem is könnyű. Átlagos tanulási idővel 60% körül fogod meg az eredményt. Ha rááldozol egy kis extra időt, simán 80-90%.


Oktatas.hu-n találod az elmúlt évek emelt szintű töri érettségijeit.


Más intézményben sem tudom hogy megy ez, mert én már a suli elvégzése után mentem emeltezni, az 30k forint volt.


Az ELTE-n a jogász szakra államin tavaly 460, önköltségesen 391 volt a ponthatár. Ezekhez, ha nem voltak jók a középsulis jegyeid és a többi érettségid sem, nagyon jól kell vizsgáznod.


Ha duplázással juthatsz csak be (pontokat illetően), akkor kösd fel a gatyád. Mert abból az emelt töriből kelleni fog 90% körül.

2016. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm !


Debreceni Egyetem e cél, ott most 282 volt a önköltséges, de nem értem. Miért kell emelt ? ez nagyon kesés ponthatár.

2016. aug. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!