Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem írni biológia...

Tudnátok nekem írni biológia tagozatos gimnáziumokat? (ha biosz-kémia tagozatos akkor az még jobb)

Figyelt kérdés
Lehetőleg Pesten kellene. :)

2016. szept. 2. 15:22
 1/5 anonim válasza:
Uhh... hát én csak Békéscsabán tudom az Andrássyt ajánlani :) De nagyon jó gimnázium. (biosz-kémia tagozatos)
2016. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem Pest, de Veszprémben a Vetési Albert Giminek van biosz szakja. Jó híre van, ismerőseim nagyon szeretik :)
2016. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kőbányai Szent László, Berzsenyi,Sztehlo, Széchenyi, Budai Középiskola, Teleki, Dózsa György

Ebből az első kettő tényleg erős suli, voltam mindkettőben nyílt napon, neked is ajánlom, hogy menj el, és jelentkeztem is, bár nem termisre, de végül máshogy döntöttem. A Sztehlo is jó suli, van ott is ismerősöm, bár nyelvi osztályban és tudni kell róla, hogy vallásos, úgyhogy vannak kötelező hittan órák, ilyesmi.

2016. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Berzsenyi. Biosz kémiás vagyok most szeptember óta és eddig amit láttam az tetszett :D Erős suli, jók a tanárok, a közösség szempontjából is szuper iskola. Én úgy voltam vele, hogy ide kell hogy járjak, ennek megfelelően készültem fel, és tényleg megérte az erőfeszítést.
2016. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :D A Szent Lászlóról és a Berzsenyiről tudtam már.
2016. szept. 5. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!