Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szinten szeretnék...

Emelt szinten szeretnék érettségizni angolból, milyen könyveket ajánlanátok, milyen könyvekből tanuljak, gyakoroljak?

Figyelt kérdés

Ha van itt olyan aki már emeltezett angolból leírná milyen könyvekből gyakorolt rá? Én ezekből gyakorlok most:

Michael Swan, Catherine Walter: Oxford English Grammar Course

Némethné Hock Ildikó - Kész Zoltán: 1000 questions 1000 answers

Magyarics Péter: Angol feladatsorok Emelt szint

Még egy kérdés: Emelten hány %-tól jár az 5? Már van előrehozottam középszinten (80%, 121 pont összesen) és az írásbeli DExam nyelvvizsga 82% lett, a szóbelim Origo volt de azt nem tudom hány % lett. Milyen esélyeim lehetnek így? (a nyelvvizsgák egyébként elsőre sikerültek)


2016. jan. 31. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd el megcsinálni az előzőévek érettségieit azokból tudsz a legtöbbet tanulni !
2016. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!