Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, ha nem vettek fel...

Mit tegyek, ha nem vettek fel arra a szakra, amire menni akartam, és amin most vagyok helyette nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nem jutottam be a magas pontszám miatt (455) ezért elkezdtem a második helyen lévő képzésemet, ami hasonló ugyan, de mégis más. Viszont nem érzem ott jól magam, a város sem tetszik, ahova kerültem, illetve a kollégium sem nekem való, viszont anyagilag nem állunk jól, nem tudok albérletbe menni.


Azon gondolkodom, hogy kihagyok egy évet, és átmegyek egy harmadik szakra, ahova emelttel felvennének. Viszont félek hogy mi van ha csak kárba veszne egy èvem. Ilyenkor mi lehetne a jó döntés?


2016. szept. 7. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta jársz erre a szakra?
2016. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első, szerintem már vagy három napja...

Rémes olvasni nyár óta folyamatosan a nem akarok oda menni, nem iratkozom be, egy nap után otthagyom kérdéseket.

2016. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most kezdtem idén, de rengeteget gondolkoztam rajta, hogy be sem iratkozok.
2016. szept. 7. 19:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Második: hidd el nem könnyű, ha nem úgy alakulnak a dolgaid, ahogy eltervezed, és más utat kell választani.
2016. szept. 7. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi a lótúró nem tetszik rajta?
2016. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Második: hidd el nem könnyű, ha nem úgy alakulnak a dolgaid, ahogy eltervezed, és más utat kell választani."


- Ezért kell tervezni.

2016. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na de a más utat meg kellett volna tervezned akkor, amikor a jelentkezési sorrendről döntöttél... és nekem ne mondd a más utat, akkor jelentkeztem az orvosira, eü szakközépből!!!, amikor Bokros behozta a ktg-térítést... nem volt pénzünk, nem kezdhettem el, szóval...
2016. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!