Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mást is ennyire tönkretesz...

Mást is ennyire tönkretesz egy főiskola idegileg?

Figyelt kérdés
ISzonyat mértékben nehéz, szavakba nem tudom foglalni. A bgf-en tanulok fsz-es képzésben, de valami borzasztó..Minden napos sírás, idegileg kikészülés, már lassan a szexet sem kívánom...sztem depis leszek:'( túl sok ez nekem. Érettségin is majd meghaltam pedig az semmi nem volt. Azt sem tudom mit tanuljak annyi van.rengeteg és értelmetlen..száraz az egész. NEm is érdekel ez a szak a gazdasági a matek semmi. Számvitel pénzügy gyűlölöm:'(:@ egyszerűen már labilis vagyok:'( Nincsen annyi pontom hogy máshova mehessek oda ahova akarok. ktgtérítésest plusz egy másik várost nem bírjuk anyagilag.:'( mégis hova menjek mit csináljak??:O tanulni szeretnék olyat ami érdekel de oda nem tudok. MIndenhez pénz kell:'(kérlek titeket válaszoljatok hátha okosabbak vagytok.
2010. ápr. 22. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de vannak alacsony pontszámmal is tárt karokkal fogadó szakok. Máshol. Miért pont a bgf? Konkrétan milyen szakra jársz? Ha elvégzed munkaerőpiac kapcsán lehet helyed? Mehetsz más helyen pl. kommunikáció vagy szociológus szakra is, ha éhen szeretnél halni. Sokan a társaság miatt (is) járnak suliba. Nincsenek barátaid? De ne keseredj neki, én annak idején úgy tanultam a nehezebb tantárgyakat, hogy 1 óra tanulás, fél óra pihi. Hátha beválik.
2010. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én főiskola alatt lettem depressziós ha ez vígasztal, a helyzet most fokozódik a szakdolgozat miatt.Isteni amúgy, én is bőgök, vagy szívom egymás után a cigit, idegbeteg vagyok stb stb.Nemtudom mikor múlik el, szerintem már soha XD
2010. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

banki szakügyintéző szakra járok. hát ha megtudod modnani hogy hol akkor az jó lenne. mert nekem nincs sok pontom jó lett az érettségim de nem volt emelt sem nyelvvizsga.

fsz-es képzzésbe lett 306 pontom egerbe pl valami 280 NEM TÖBB. Barátaim amúgy vannak.

Második válaszoló te melyik suliba jársz?

2010. ápr. 22. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha ennyire megvisel, akkor jelentkezz máshová; másik szakra. Jelentkezhetsz levelezőre is, az sokkal lazább. Ez az én tapasztalatom. Akkor legalábbis nem kell feltétlenül más városba költöznöd, nem is muszáj minden hétvégén bejárni, és természetesen levelezőn is vannak államilag finanszírozott szakok. A vizsgákon a tanárok is lazábbak (általában, kivételek azért vannak). De az biztos, hogy én a helyedben nem csinálnám így tovább.
2010. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én is oda akartam jelentkezni, ugyanilyen fsz képzésre. De mióta csak érdeklődöm az iskola iránt csak rossz tapasztalatokat hallok. Pedig jó neve van és évekkel ezelőtt sokan ajánlották nekem is.
2010. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én így nem csinálnám az tuti,. Csak olyan dologban lehet igazán jó az ember, amit szeret. Ha utálod, akkor keress más szakot. Még azzal is jobban jársz, ha újraérettségizel, hogy több pontod legyen, vagy csinálsz nyelvvizsgát.

Örülök, hogy én olyan dolgot tanulok, amit imádok:) Akkor sírnék, ha kirúgnának:D

2010. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló te mit csinálsz ha megszabad kérdezni:D irigyellek nagyon...:(!egerbe szeretnék menni de nagyon:) csak nincs elég pontom:( sajnos...a pedagógus szak érdekelne de nagyon
2010. ápr. 22. 21:13
 8/8 czibles ***** válasza:

ha tanár szeretnél lenni, akkor érettségizz újra abból a tárgyból, amilyen szakos szeretnél lenni. és ha már tanítani akarod, akkor emelten egy közel 90%osra illene megírnod.

vagy beállsz abba sorba miszerint aki tudja csinálja, aki nem tudja az tanítja, aki tanítani sem tud igazgatja...

2010. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!