Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a nekem való szakma, mit...

Mi a nekem való szakma, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nos.Van egy iskola,ami nagyon tetszik,de leültem a szüleimmel beszélni róla,és féltem mondani is nekik hogy menjünk nyalt napra mert tudtam mi lesz a reakció:Nem nekem való iskola,és hogy nem szeretnének beleszólni,mi leszek,mert nem muszáj egy kemény iskolába menni,csak azért mert jó tanuló vagyok.És hogy döntsem el mi lenne nekem jó,mi szeretnék lenni,mi az amivel érdemes lenne foglalkoznom,hogy ne ott kössek ki a 4 év után,hogy ennek nem volt semmi értelme.De épp ez az hogy én sem tudom!Nagyon szeretnék sok nyelvet megtanulni,mert alapból egy nyitott ember vagyok,szeretek együtt dolgozni értelmes emberekkel,és sok ismerőst szeretnék szerezni szerte a világon.Érdekel kik élnek rajtam kívül még ezen a bolygón,látni akarom az életemben biztosan:D A másik nagy érdeklődési köröm a divat.Imádom a ruhákat,a vásárlást,az akciókat számolgatni,szóval mindent.ÉS ezért is szeretnék modell lenni.De nagyon nagyon.Csak az a baj,hogy 168 centi vagyok.Ami még nem magasság.Tudnátok nekem ehhez hasonló szakmákat ajánlani?Vagy azt hogy megosszam e a szüleimmel hogy modellkedni szeretnék,mert félek hogy kinevetnek hogy nem szakma,és nem lennék rá jó..Kérlek szépen segítsetek!Nagyon kétségbe vagyok esve..Köszönöm!

2016. szept. 19. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
*nyílt:)
2016. szept. 19. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát modellkedéshez a 168 cm elvileg tényleg alacsony, 170 kéne minimumnak de a legtöbb helyen még az is kevés. Egyébként amiket leírtál arra a modell szakma tényleg tökéletes, én is ezekben gondolkodom. :) A szüleidnek szerintem nyugodtan elmondhatod, hogy ez érdekel és kipróbálnád magad benne, lehet, hogy szuper tehetséges vagy és elnézik neked a 168 cm-t. Szerintem ami még eléggé hasonlít a modellkedéshez, az a színészet, de ott már azért nehezebb elhelyezkedni. (Magyarországon bejutni a Filmművészetire...) Nagyon sok színész inkább ismeretség alapján szerzi meg a hírnevet, úgyhogy ott oda kell tenned magad, hogy rád is felfigyeljenek. Esetleg riporternek is elmehetnél, bár nagyban különbözik az előző két munkától, de azért ő is utazgat, tény, hogy nem teljesen úgy ahogyan egy modell vagy színész. Sportember is lehetnél, vagy valamilyen művész, de ezek meg már nyilván teljesen másmilyenek.

Szóval legalkalmasabb az egészre tényleg a modellkedés lenne. :)

2016. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi tippeket!:D És hát igen sajnos ez van:)
2016. szept. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!