Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az oktatás Győrben az...

Milyen az oktatás Győrben az Audi Hungaria Járműmérnöki karon?

Figyelt kérdés

BME-re járok most és gondolkozom az újrafelvételiben. Azt tudom, hogy ott gyakorlatiasabb és az Audi is tesz bele pénzt, DE színvonalasan adják le a tananyagot?

Érdemes odamennem?



2016. szept. 27. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A Széchenyin alapvetően nem a tanítás színvonalával van gond, én úgy gondolom az rendben van (általában).

A számonkérés módja az ami hibás.A tanárok 80 % -a kiskirályként osztogatja az 1-est. Többségében nem pontok alapján javítanak,ha érted mire gondolok.

Én személy szerint gépészmérnök BSc-n tanulok, most végzek ...ez a 9.félévem. Gimnáziumból jöttem,elég jó eredményekkel.

A Szakközepes szaktársakhoz képest mindig is könnyen vettem az akadályokat. Persze 1-2 félévet elbuliztam.Oda kell figyelni, nem egy büfé gazdász szak.

Jah ..és Mika egy dilettáns f.fej.Azt sem tudja mit csinál, nincs képben.Gyökér.

És végül ha jó szakot akarsz választani :Mechatronikai mérnök,Gépészmérnök, Villamosmérnök. A három közül bármelyikkel könnyen találsz munkát. Míg, egy gazdaságival vagy közlekmérnök,logisztika ...(lehetne sorolni elég sok van )nem mindig talál,vagy nehezen.

2017. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!