Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asztalos vállalkozás vagy...

Asztalos vállalkozás vagy valami más tanulása?

Figyelt kérdés

22 évs vagyok. Szarnak érzem az életemet is..Asztalosként tanultam..bár nem tudtam elhelyezkedni ebben.mert gyakorlatot kértek..talán ezt nem is kell ragozni, nyilván,ha valaki kikerül az iskolából nincs 10 év tapasztalata.


Jelenleg a pneumatika terén dolgozom,oda nem kellett gyakorlat,meg semmi.

Itt is persze csak az irodások mérnökök keresnek jól.. Én nettó 150 000 körül.

Mennyire lehet elhelyezkedni mondjuk egy gazdálkodás menedzsmenntel vagy humán erőforrással vagy hasonló körű végzettséggel?

Igazából egy jólétet szeretnék, mondjuk egy pesti luxus lakás meg egy jó autó,jelenleg erre vágyom.. Tök jó némelyik embernek,budapestieknek,hogy sikeresek ésezek meg vannak nekik.


2016. okt. 2. 18:00
 1/1 anonim válasza:
Azt nehezen tudom elhinni hogy asztalosként csak és kizárólag úgy alkalmaztak volna hogy van szakmai tapasztalatod.Inkább nem azzal volt a baj hogy keveselted a bért vagy épp neagyisten még azért a kevésért dolgozni is kellett volna?
2016. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!