Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik és én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik és én is neki DE nem akar járni, mert fiatalabb vagyok nála 1 - másfél évvel, most mitszeretne?

Figyelt kérdés
Viszont találkoztunk is és minden jól ment az mondta, hogy ő szívesen˝összemelegedik˝ velem most mit szeretne tőlem? és nekem mit kéne tennem vagy mondanom neki, tanácstalan vagyok, hasznos válaszokat nagyon megköszönném (Mellesleg egy buliban találkoztunk és a kövi buli elött akart találkozni) mondta h bejövök neki
2016. júl. 11. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem beszélj vele... és mondd meg neki hogy döntse el mit akar, akar e veled járni vagy nem

mert szerintem ennek így nem sok értelme van

2016. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
100%
Na vajon mit?:D Marha nehéz kitalálni.. XD
2016. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy apró adatot kihagytál: mennyi idős vagy?
2016. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 a fiú meg 16 és (fél)
2016. júl. 11. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem magához tart fiatalnak, hanem egy kapcsolathoz. És nem jár messze az igazságtól, 15 éves vagy.

Ha annyira szeretnél tőle valamit, bizonyítsd be, hogy érett vagy és viselkedj úgy!

Ne mássz rá, ne facebookon keresd. Menjetek el, csináljatok közös programot és beszélgessetek sokat, nem kell elsietni. Aztán ha már jobban ismeritek egymást, rá lehet kérdezni, hogy mit akar tőled. És ha akkor sem akar járni veled, akkor lépj tovább. Ne fuss utána, mert azzal csak magadat alázod meg, és neki még annyira sem fogsz kelleni.

2016. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!