Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmi se érdekel igazán, mit...

Semmi se érdekel igazán, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nyáron érettségiztem. Egyetemre/fősulira nem jelentkeztem, úgy érzem azért annyira jó tanuló nem vagyok, és nincs is igazán kedvem már tanulni. OKJ szakmák között nezelődtem egész nyáron végül Turisztikára íratkoztam be. De őszintén szólva úgy érzem csak erőltetve tanulom az egészet. Lövésem sincs mivel akarok foglalkozni egész életemben, tanácstalan vagyok. Van egy B kategóriás jogsim és az angol nyelv is nagyon jól megy. Viszont az érettségimmel szinte csak gyári munkákra vesznek fel :/ Mi a legokosabb dolog amit tehetnék? Úgy érzem csak tengődök és sodródok ... 18/F

2016. okt. 9. 22:20
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Szerintem nézz utána az anglisztika szaknak. Ha szereted az angolt ,biztos menne,közben pedig az OKJ-s tolmács képzést is bevállalhatod.Az egyik osztálytársam nővére ezzel a szakkal ment ki New Yorkba dolgozni.
2016. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!