Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri közigazgatás-szervezőne...

Panpeter2016 kérdése:

Megéri közigazgatás-szervezőnek tanulni? El lehet vele helyezkedni? Valamint általános igazgatási vagy nemzetközi közigazgatási iranyba eredmes szakosodni?

Figyelt kérdés

Azert erdekel mert szeretnem levelezon elkedeni, de most azon gondolkozom, hogy megeri egyaltalan kitanulni?


Ket szakon gondolkozom. Penzugy es szamvitel vagy közigazgatás-szervező. Nos szerintetek?


2016. okt. 10. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a két szak közül szerintem a pénzügy-számvitellel többre mész. Biztosabb vele az elhelyezkedés, akár a közigazgatásban is, ha az vonz.

Ez egy megfogható szakma, az elvégzése után mérlegképes könyvelői képesítést kapsz, amely több munkakörnek a feltétele.

2016. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es egyetemen erdemes a penzugy es szamvitelt tanulni vagy eleg egy okj is?
2016. okt. 11. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a közszférában gondolkodsz, akkor mindenképpen egyetemen tanuld, hiszen ha a szakképzettséged ugyanaz is, a fizetésed egy nagyságrenddel nagyobb ha van diplomád, mintha nincs!
2016. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Akkor valoszinuleg egyetem lesz belole. Bar csak levelezon tudom csinalni, mert 27 eves vagyok es el kell tartanom magam. De bizom benne hogy menni fog levelezon is :)
2016. okt. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!