Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan zajlik az ELTE feszt?

Hogyan zajlik az ELTE feszt?

Figyelt kérdés

Szeretnek elmenni a holnapi ELTE fesztre, de erdekelnenek szemelyes tapasztalatok hogy hogyan zajlik egy ilyen. Valoszinuleg egyedul mennek, el lehet ott igazodni ugy hogy meg soha eletemben nem jartam ott? Vagy azert segitenek valamit hogy mi hova merre?

Azt hallottam 8kor be kell regisztralni. Ha ezt megteszem utana az az eloadas ami erdekel az deltol lesz, addig mit lehet csinalni? El lehet menni addig mashova a rendezvenyen kivul? Szerintetek erdemes elmenni? Mindenfele tapasztalat erdekel!!



2016. okt. 13. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Voltam ELTEFeszten (a másik oldalon, azaz mint már egy kar hallgatója), és szerintem megéri. Egyrészt közvetlenül az adott szakon/karon hallgatóktól tudsz érdeklődni mi-hogy megy, milyen az egyetem maga, másrészt az oktatóktól is akár tudod ugyanezt. 8-12 között odamész a kar pultjához és beszélgetsz velük. :-)

2016. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! :)
2016. okt. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!