Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kezdhetnék el szinkrons...

Hogyan kezdhetnék el szinkronszínészkedést tanulni?

Figyelt kérdés

Középsuli után lehet ilyen suliba menni, vagy közben is vannak ilyen tanfolyamok?

Eddig még sosem csináltam most szeretném kipróbálni magam benne. 16 éves fiú vagyok.



2016. okt. 16. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Én 13/l vagyok és engemis nagyon érdekel a szinkronizálás. Utánanéztem és elvileg vannak ijen studiok ahol lehet "felvételizni"/jelentkezni, de aki telleg komolyan akar vele foglalkozni,annak az a legjobb,ha különtanárhoz jár. Pl egy jol képzett szinészhez,mert ugy tom h a szinkronhoz "szinészséget" is kell tanulni,mer végülis ugyanugy kell eljátszani ,csak nem látják ,hanem hallják a nézök.

Remelem segitettem!

2017. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, köszönöm szépen a választ! :)
2017. okt. 7. 12:17
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia! Én 15/l vagyok, középiskolás, és járok képzésre, szombatonként 2 óra, 9 hónapig. Tanulunk beszédtechnikát és színészkészséget, valamint van gyakorlati oktatás, tehát helyben szinkronizálunk is filmeket.

A tanfolyamok a tanévvel együtt indulnak, és diák, illetve felnőtt csoportok vannak.


Én ide járok: [link]

Remélem, tudtam segíteni :)

2017. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ;)
2017. okt. 8. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!