Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tortenelem erettsegivel mit...

Tortenelem erettsegivel mit kezdhetnek?

Figyelt kérdés
Most 11.es vagyok es biologia - olasz faktra jarok,idokozben rajottem hogy nem igazan nekem valo a biologia,foleg ugy hogy a tanarunk minden oran irat/feleltet minket es ezen kivul meg eleg sok orara kell keszulnom.nem csak a fakt van.. es azon gondolkoztam hogy leadom a biologiat es majd toribol szeretnek emeltezni,mert ez megis csak jobban erdekel.torivel minek lehetne tanulni?amiket keresnek is Mo.-n? Hallottam hogy a bolcseszeket nem igazan keresik.

2015. okt. 14. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Töri mint felvételi tantárgy nagyon sok helyen ott van.

Szóval még olyan helyeken is tudod hasznosítani a pontját ahol nincs is töri.

Emellett neked kell eldönteni, mi akarsz lenni.

2015. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De milyen szakmak vannak ha toribol erettsegiznek? Jogasz,ugyved es meg?ezeket tudom..
2015. okt. 14. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Önmagában? Semmire, ahogy a legtöbb tantárgy. Biológiából hiába érettségizel, ha nem voltál emelt kémiás, sehol nem állod meg a helyed, fizikából is meghalsz mérnökin emelt matek nélkül stb... Törihez mindenképp kell valami, biosz nagyon rossz választás mellé, mert csak pszicho-ra jó, arra meg nagyon nehéz bejutni, nem éri meg erre építeni.
2015. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo amugy hogy leirtam hogy leadnam a bioszt...
2015. okt. 16. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Jó amúgy, hogy leírtam, hogy csak a törivel meg egy nyelvvel Mekinél tovább nem jutsz...
2015. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!